Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Apple MacBook Pro 14.2" M5 Pro (15CPU/16GPU) Laptop Fiyatları

Apple MGDR4TU/A/MacBook Pro/ M5 Pro İşlemci(15 Çekirdek Cpu-16 Gpu)/24Gb Ram/1Tb SSD/14"/Uzay Siyahı 112.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 112499.00
MacBook Pro MGDR4TU/A M5 Pro 24Gb-1Tb Ssd-Liquid Retina-14inc-Uzay Siyahı

34 yorum

112.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 112499.00
Apple MacBook Pro M5 Pro 24GB 1TB SSD macOS 14" Taşınabilir Bilgisayar Uzay Siyahı MGDR4TU/A - 1 TB - 24 GB

Satıcı: Hepsiburada | 14 yorum

120.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 120099.00
Apple MacBook Pro M5 Pro 24 GB 1 TB SSD 14.2" MGDR4TU/A Uzay Siyahı - Apple Türkiye Garantili

Satıcı: TEKEMEN BİLİŞİM

122.738,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 122738.35
Apple Macbook Pro M5 Pro 24 Gb 1 Tb Ssd 14.2" Mgdr4tu/A Uzay Siyahı (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: Tekemen Bilişim Turkcell

122.948,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 122948.20
Apple MacBook Pro MGDR4TU/A M5 Pro 24 GB 1 TB SSD 14" macOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: tkmnbilisim

123.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 123499.00
Apple MacBook Pro MGDR4TU/A M5 Pro 24 GB 1 TB SSD 14" macOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: plustekno1

123.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 123900.00
Apple 14" MacBook Pro: 15 çekirdekli CPU ve 16 çekirdekli GPU'lu Apple M5 Pro çip, 24 GB RAM, 1 TB SSD - Uzay Siyahı

Satıcı: Trendyol

124.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 124999.00
Apple MacBook Pro M5 Pro 24GB 1TB SSD macOS 14" Taşınabilir Bilgisayar Uzay Siyahı MGDR4TU/A - 1 TB - 24 GB

Satıcı: Tekemen Bilişim | 14 yorum

134.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 134499.00
MacBook Pro 14" M5 Pro Çip 15 Çekirdekli CPU 16 Çekirdekli GPU 24GB Bellek 1TB SSD Uzay Siyahı Laptop MGDR4TU/A 134.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 135009
Apple MacBook Pro M5 Pro 24 GB 1 TB SSD 14.2" MGDR4TU/A Uzay Siyahı - Apple Türkiye Garantili

Satıcı: Plustekno

135.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 135000.00

Apple MacBook Pro 14.2" M5 Pro (15CPU/16GPU) Laptop Fiyat Geçmişi

Apple MacBook Pro 14.2" M5 Pro (15CPU/16GPU) Laptop Temel Özellikleri

Apple MacBook Pro 14.2" M5 Pro (15CPU/16GPU) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 312.6 mm
• Derinlik 221.2 mm
• Kalınlık 15.5 mm
• Ağırlık 1.55 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi Alüminyum

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU Diğer Özellikler 16 Çekirdekli Neural Engine (307 GB/s)

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 24 GB
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 24 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 1 TB

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 3
• USB Type-C Özellikleri Display Port Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 240Hz 8K @ 60Hz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SDXC Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Center Stage (Odak Takibi) İşlemsel Video Teknolojisi 3 Adet Mikrofon 12 MP 1080p HD Video Kaydı
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Force Touch Trackpad Hızlı Kaydırmalı Touchpad
• Diğer Özellikler Dolby Atmos İle Uzamsal Ses Force-Cancelling Woofer (Titreşim Engelleme) Ortam Işığı Sensörü Yüksek Empedanslı Kulaklık Destekli 3.5mm Jak 6 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 72.4 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) 16 Saate Kadar Wi-Fi İnternet 24 Saate Kadar Online Video İzleme
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Apple MacBook Pro 14.2" M5 Pro (15CPU/16GPU) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.