Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MacBook Pro MJLV4TU/A M5 Pro 24Gb-2Tb Ssd-Liquid Retina-14inc-Gümüş
134.999,10 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
16 dk önce
1 134999.10
Apple MJLV4TU/A/MacBook Pro/ M5 Pro İşlemci(15 Çekirdek Cpu-16 Gpu)/24Gb Ram/2Tb SSD/14"/Gümüş
149.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
33 dk önce
2 149999.00
Apple MacBook Pro Laptop: M5 Pro çip, 15 CPU ve 16 GPU’ya sahip: Yapay zeka için tasarlandı, 14.2 inç Liquid Retina XDR Ekran, 24GB Birleşik Bellek, 2 TB SSD Depolama; Gümüş Rengi Satıcı: Amazon.com.tr
150.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 150010
Apple MacBook Pro MJLV4TU/A M5 Pro 24 GB 2 TB SSD 14" macOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: mediamarkt
150.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
4 150000.00
Apple MacBook Pro M5 Pro 24GB 2TB SSD macOS 14" Taşınabilir Bilgisayar Gümüş MJLV4TU/A - 2 TB - 24 GB
Satıcı: Hepsiburada
159.998,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 159998.99
Apple 14-inch MacBook Pro M5 Pro Chip 15-Core CPU 16-Core GPU 24gb 2TB SSD Silver Mjlv4tu/a
159.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
6 159999.00
MacBook Pro 14" M5 Pro Çip 15 Çekirdekli CPU 16 Çekirdekli GPU 24GB Bellek 2TB SSD Gümüş Laptop MJLV4TU/A
159.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
2 dk önce
7 160009
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK