Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Apple MacBook Pro Laptop: M5 Pro çip, 15 CPU ve 16 GPU’ya sahip: Yapay zeka için tasarlandı, 14.2 inç Liquid Retina XDR Ekran, 24GB Birleşik Bellek, 2 TB SSD Depolama; Uzay Siyahı Satıcı: Amazon.com.tr
134.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
1 135009
Apple MJLW4TU/A/MacBook Pro/ M5 Pro İşlemci(15 Çekirdek Cpu-16 Gpu)/24Gb Ram/2Tb SSD/14"/Uzay Siyahı
134.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
10 dk önce
2 134999.00
MacBook Pro MJLW4TU/A M5 Pro 24Gb-2Tb Ssd-Liquid Retina-14inc-Uzay Siyahı
134.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
12 dk önce
3 134999.00
Apple MacBook Pro M5 Pro 24GB 2TB SSD macOS 14" Taşınabilir Bilgisayar Uzay Siyahı MJLW4TU/A - 2 TB - 24 GB
Satıcı: Hepsiburada
147.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 147199.00
Apple 14-inch MacBook Pro M5 Pro Chip 15-Core CPU 16-Core GPU 24gb 2TB SSD Space Black Mjlw4tu/a
159.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
3 saat önce
5 159999.00
MacBook Pro 14" M5 Pro Çip 15 Çekirdekli CPU 16 Çekirdekli GPU 24GB Bellek 2TB SSD Uzay Siyahı Laptop MJLW4TU/A
159.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
6 160009
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK