Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Apple MGDT4TU/A/MacBook Pro/ M5 Pro İşlemci(18 Çekirdek Cpu-20 Gpu)/24Gb Ram/2Tb SSD/14"/Uzay Siyahı
143.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
8 dk önce
1 143999.00
MacBook Pro MGDT4TU/A M5 Pro 24Gb-2Tb Ssd-Liquid Retina-14inc-Uzay Siyahı
143.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
14 dk önce
2 143999.00
Apple MacBook Pro M5 Pro 24GB 2TB SSD macOS 14" Taşınabilir Bilgisayar Uzay Siyahı MGDT4TU/A - 2 TB - 24 GB
Satıcı: Hepsiburada
157.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 157699.00
Apple MacBook Pro Laptop: M5 Pro çip, 18 CPU ve 20 GPU’ya sahip: Yapay zeka için tasarlandı, 14.2 inç Liquid Retina XDR Ekran, 24GB Birleşik Bellek, 2 TB SSD Depolama; Uzay Siyahı Satıcı: Amazon.com.tr
159.298,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
4 159308.15
Apple 14-inch MacBook Pro M5 Pro Chip 18-Core CPU 20-Core GPU 24gb 2TB SSD Space Black Mgdt4tu/a
172.499,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
5 172499.00
Apple MacBook Pro M5 Pro 24GB 2TB SSD macOS 14" Taşınabilir Bilgisayar Uzay Siyahı MGDT4TU/A - 2 TB - 24 GB
Satıcı: Tekno-Net
333.333,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 333333.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK