Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Apple MacBook Pro 16.2" M4 Pro (14CPU/20GPU) Laptop Fiyatları

Macbook Pro M4 Pro 24 Gb 512 Gb Ssd 16.2" Mx2x3tu/A Uzay Siyahı Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

113.882,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 113882.80
Apple MacBook Pro M4 Pro 24GB 512GB SSD macOS 16" Taşınabilir Bilgisayar Uzay Siyahı MX2X3TU/A - 512 GB - 24 GB

Satıcı: İNTROS | 53 yorum

135.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 135899.00
Apple MacBook Pro Laptop, M4 Pro çip, 14 çekirdekli CPU ve 20 çekirdekli GPU’ya sahip: 16.2 inç Liquid Retina XDR Ekran, 24GB Birleşik Bellek, 512GB SSD Depolama; Uzay Siyahı

Satıcı: İntros

135.899,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

3 135909.99
Macbook Pro M4 Pro 24 Gb 512 Gb Ssd 16.2" Mx2X3Tu/A Uzay Siyahı ( Apple Türkiye Garantili )

Satıcı: İntros

145.261,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 145261.63
Macbook Pro M4 Pro 24 Gb 512 Gb Ssd 16.2" Mx2X3Tu/A Uzay Siyahı ( Apple Türkiye Garantili )

Satıcı: Plustekno

146.764,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 146764.01
Apple MacBook Pro M4 Pro 24GB 512GB SSD macOS 16" Taşınabilir Bilgisayar Uzay Siyahı MX2X3TU/A - 512 GB - 24 GB

Satıcı: plustekno | 53 yorum

148.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 148800.00
Macbook Pro M4 Pro 24 Gb 512 Gb Ssd 16.2" Mx2x3tu/A Uzay Siyahı

Satıcı: ASEL

157.575,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 157575.00

Apple MacBook Pro 16.2" M4 Pro (14CPU/20GPU) Laptop Fiyat Geçmişi

Apple MacBook Pro 16.2" M4 Pro (14CPU/20GPU) Laptop Temel Özellikleri

Apple MacBook Pro 16.2" M4 Pro (14CPU/20GPU) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 355.7 mm
• Derinlik 248.1 mm
• Kalınlık 16.8 mm
• Ağırlık 2.14 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi Alüminyum

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Apple
• İşlemci Serisi Apple M4 Pro
• İşlemci Modeli Apple M4 Pro (14CPU/20GPU)
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.51 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 2.89 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 14 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 10 x Performans Çekirdeği
• Transistör Mesafesi 3 nm

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU Diğer Özellikler 16 Çekirdekli Neural Engine

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 24 GB
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 24 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 3
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 2.1 Thunderbolt 5 (Azami 120 Gbps) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• HDMI Var
• HDMI Özellikleri 4K @ 240Hz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SDXC Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Center Stage (Odak Takibi) İşlemsel Video Teknolojisi 3 Adet Mikrofon 12 MP
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Force Touch Trackpad Hızlı Kaydırmalı Touchpad
• Diğer Özellikler Dolby Atmos İle Uzamsal Ses Force-Cancelling Woofer (Titreşim Engelleme) Ortam Işığı Sensörü Yüksek Empedanslı Kulaklık Destekli 3.5mm Jak 6 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 100 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) 14 Saate Kadar Wi-Fi İnternet 21 Saate Kadar Online Video İzleme
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Apple MacBook Pro 16.2" M4 Pro (14CPU/20GPU) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.