Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MacBook Pro MGE74TU/A M5 Max 36Gb-2Tb Ssd-Liquid Retina-16inc-Gümüş
215.999,10 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
11 dk önce
1 215999.10
Apple MacBook Pro M5 Max 36GB 2TB SSD macOS 16" Taşınabilir Bilgisayar Gümüş MGE74TU/A - 2 TB - 36 GB
Satıcı: Hepsiburada
239.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 239999.00
Apple MGE74TU/A/MacBook Pro/ M5 Max İşlemci(18 Çekirdek Cpu-32 Gpu)/36Gb Ram/2Tb SSD/16"/Gümüş
239.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
14 dk önce
3 239999.00
MacBook Pro 16" M5 Max Çip 18 Çekirdekli CPU 32 Çekirdekli GPU 36GB Bellek 2TB SSD Gümüş Laptop MGE74TU/A
239.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
17 dk önce
4 240009
Apple MacBook Pro MGE74TU/A M5 Max 36 GB 2 TB SSD 16" macOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: mediamarkt
240.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
5 240000.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK