Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Expertbook B1403cva-Dı5h16512b3d008 İ5-13420H 16Gb 512Ssd 14" Fullhd W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
32.000,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 32000.60
Asus Exper TBook B1403CVA-DI5H16512B3D008 i5-13420H 16 GB 512 SSD 14" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
32.659,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 32659.36
Asus ExpertBook B1403CVA-DI5H16512B3D008 i5-13420H 16GB 512SSD 14" FullHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
33.679,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
3 33679.80
Asus Expertbook B1403CVA-DI5H16512B3D008 I5-13420H 16GB 512SSD 14" Fullhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: teknoraks
35.128,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 35128.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK