Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus ExpertBook B1 B1403CVA-I516G512B3D (16GB/512SSD/DOS) Ultrabook Fiyatları

Asus ExpertBook B1403CVA-I516G512B3D i5-1334U 16 GB 512 GB SSD 14" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: 7Renk

31.333,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

1 31333.02
ASUS NB B1403CVA-I516G512B3D i5-1334U 16GB 512GB SSD 14.0 FDOS

Satıcı: 7RENK

32.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

2 32509
Asus ExpertBook B1403CVA-I516G512B3D i5-1334U 16Gb Ram 512Gb Ssd 14" FullHD FreeDos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: 7Renk | 3 yorum

32.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 32499.00
ASUS 14" Fhd, Intel® Core™ İ5-1334u Processor 1.3 Ghz (12mb Cache, Up To 4.6 Ghz, 10 Cores, 12 Threads),

Satıcı: 7RENK

32.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 32499.00
Asus Expertbook B1403cva-I516g512b3d İ5-1334U 16Gb Ram 512Gb Ssd 14" Fullhd Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: 7Renk

32.984,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 32984.00
Asus ExpertBook B1403CVA-I516G512B3D i5-1334U 16 GB 512 GB SSD 14" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: teknofs

33.839,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

6 33839.06
Asus ExpertBook B1403CVA-I516G512B3D i5-1334U 16Gb Ram 512Gb Ssd 14" FullHD FreeDos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: TEKNOFS | 3 yorum

34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 34999.00
ASUS 14 CORE i5 1334U 16GB DDR5 RAM-512GB M2 NVME-O/B UHD FDOS Parmak İzi Okuyucu/B1403CVA-I516G512B3D

Satıcı: onlinealisverisyap

40.320,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 40330
ASUS 14" Fhd, Intel® Core™ İ5-1334u Processor 1.3 Ghz (12mb Cache, Up To 4.6 Ghz, 10 Cores, 12 Threads),

Satıcı: onlinealisverisyap

41.336,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 41336.88
ASUS ExpertBook B1403CVA-I516G512B3D i5-1334U 16Gb Ram 512Gb Ssd 14" FullHD FreeDos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: JADDA

42.012,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 42012.64
Asus 14" B1403cva- I516g512b3d Core İ5 1334U 16Gb Ddr5 Ram- 512Gb M2 Nvme- O/B Uhd Fdos Parmak İzi Okuyucu

Satıcı: ZmTeknoloji

43.172,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 43172.50
ASUS EXPERTBOOK I5-1334U 16GB 512GB SSD 14" FDOS B1403CVA-I516G512B3D NOTEBOOK

Satıcı: onlinealisverisyap

47.789,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

12 47789.76
ASUS B1403CVA-I516G512B3D, ExpertBook B1, i5-1334U, 14" FHD, 16Gb DDR5 Ram, 512Gb SSD, Paylaşımlı Ekran Kartı, Free Dos, Kurumsal Notebook

Satıcı: MAESKO

50.926,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

13 50926.33

Asus ExpertBook B1 B1403CVA-I516G512B3D (16GB/512SSD/DOS) Ultrabook Fiyat Geçmişi

Asus ExpertBook B1 B1403CVA-I516G512B3D (16GB/512SSD/DOS) Ultrabook Temel Özellikleri

Asus ExpertBook B1 B1403CVA-I516G512B3D (16GB/512SSD/DOS) Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 324.5 mm
• Derinlik 214.4 mm
• Kalınlık 19.7 mm
• Ağırlık 1.40 kg
• Renk Koyu Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-1334U
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri 2 Adet Mikrofon 1080p (Kapatılabilir)
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Dirac Audio Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0)
• Pil Gücü 42.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD 810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Iris Xe Graphics Eligible
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Asus ExpertBook B1 B1403CVA-I516G512B3D (16GB/512SSD/DOS) Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.