Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT Teknoloji
20.216,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
1 20216.84 Asus ExpertBook B1500Ceae-Bq4167 BT2 Intel Core i5-1135G7 15.6" 16 GB RAM 256 GB SSD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: NotebookStore
20.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 20199.00 Asus Expertbook I5-1135G7 16 GB 256 GB SSD 15.6 FreeDos B1500CEAE-BQ4167 BT2Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.578,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 20578.29 Asus Expertbook I5-1135G7 16 GB 256 GB SSD 15.6 Freedos B1500CEAE-BQ4167 Bt2Satıcı: Bt Teknoloji
20.753,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 20753.19 Asus Expertbook I5-1135G7 16 GB 256 GB SSD 15.6 Freedos B1500CEAE-BQ4167 Bt2Satıcı: BT Teknoloji
20.869,72 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 20879.72 Asus Expertbook Intel Core I5 1135G7 16GB 256GB SSD 15.6'' Fhd Fdos Taşınabilir Bilgisayar B1500CEAE-BQ4167 & Per4 Çanta BQ4167P49Satıcı: Per4mance
24.446,74 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 24456.74