Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT TEKNOLOJİ
21.260,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 21260.90 Asus Expertbook B1500CEAE-BQ4167 I5-1135G7 16 GB 256 GB SSD 15.6 Windows 11 Home B1500CEAE-BQ4167 BT82Satıcı: BT TEKNOLOJİ
21.946,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 21946.52 Asus Expertbook B1500CEAE-BQ4167 I5-1135G7 16 GB 256 GB SSD 15.6 Windows 11 Home B1500CEAE-BQ4167 BT82Satıcı: Bt Teknoloji
22.132,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
3 22142.94 Asus Expertbook B1500CEAE-BQ4167 I5-1135G7 16 GB 256 GB SSD 15.6 Windows 11 Home B1500CEAE-BQ4167 BT82Satıcı: BT Teknoloji
22.257,30 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 22267.3 ASUS ExperBook B1500CEAE i5 1135G7 16GB RAM 256GB SSD 15.6'' FHD W11HOME BQ4167 & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
23.125,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 23125.92 Asus ExperBook B1500CEAE i5 1135G7 16GB RAM 256GB SSD 15.6'' FHD W11HOME BQ4167 & PER4 ÇantaSatıcı: PER4MANCE
23.617,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 23617.15 ASUS ExperBook B1500CEAE i5 1135G7 16GB RAM 256GB SSD 15.6'' FHD W11HOME BQ4167 & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
23.762,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
7 23762.00 Asus Expertbook Intel Core I5 1135G7 16GB 256GB SSD 15.6'' Fhd W11H Taşınabilir Bilgisayar B1500CEAE-BQ4167 & Per4 Çanta BQ4167P74Satıcı: Per4mance
24.220,82 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
8 24230.82 Asus Experbook B1500ceae İ5 1135G7 16Gb Ram 256Gb Ssd 15.6'' Fhd W11home Bq4167 & Per4 CantaSatıcı: Per4mance
24.984,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 24984.30