Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT TEKNOLOJİ
21.661,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
1 21661.64 Asus Expertbook I5-1135G7 16 GB 256 GB SSD 15.6 Windows 11 Pro B1500CEAE-BQ4167 BT62Satıcı: BT Teknoloji
21.967,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
2 21967.47 Asus Expertbook I5-1135G7 16 GB 256 GB SSD 15.6 Windows 11 Pro B1500CEAE-BQ4167 BT62Satıcı: BT TEKNOLOJİ
22.360,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 22360.47 Asus Expertbook I5-1135G7 16 GB 256 GB SSD 15.6 Windows 11 Pro B1500CEAE-BQ4167 BT62Satıcı: Bt Teknoloji
22.550,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
4 22560.38 Asus ExpertBook B1500Ceae-Bq4167 Bt62 Intel Core i5-1135G7 15.6" 16 GB RAM 256 GB SSD W11 Pro Taşınabilir BilgisayarSatıcı: NotebookStore
22.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 22649.00 Asus Expertbook I5-1135G7 16 GB 256 GB SSD 15.6 Windows 11 Pro B1500CEAE-BQ4167 BT62Satıcı: BT Teknoloji
22.677,11 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 22687.11 Asus Expertbook Intel Core I5 1135G7 16GB 256GB SSD 15.6'' Fhd W11P Taşınabilir Bilgisayar B1500CEAE-BQ4167 & Per4 Çanta BQ4167P99Satıcı: Per4mance
24.496,74 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 24506.74