Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.472,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 20472.44 Asus Expertbook I5-1135G7 16 GB 512 GB SSD 15.6 FreeDos B1500CEAE-BQ4167 BT7Satıcı: BT Teknoloji
20.869,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
2 20869.56 Asus Expertbook I5-1135G7 16 GB 512 GB SSD 15.6 FreeDos B1500CEAE-BQ4167 BT7Satıcı: BT TEKNOLOJİ
21.242,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 21242.78 Asus Expertbook I5-1135G7 16 GB 512 GB SSD 15.6 FreeDos B1500CEAE-BQ4167 BT7Satıcı: Bt Teknoloji
21.423,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 21433.28 Asus ExpertBook B1500Ceae-Bq4167 BT7 Intel Core i5-1135G7 15.6" 16 GB RAM 512 GB SSD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Bt Teknoloji
21.732,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 21732.13 Asus Expertbook Intel Core I5 1135G7 16GB 512GB SSD 15.6'' Fhd Fdos Taşınabilir Bilgisayar B1500CEAE-BQ4167 & Per4 Çanta BQ4167P50Satıcı: Per4mance
24.562,47 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
6 24572.47