Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT TEKNOLOJİ
21.668,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 21668.42 Asus Expertbook I5-1135G7 16 GB 512 GB SSD 15.6 Windows 10 Home B1500CEAE-BQ4167 BT27Satıcı: BT Teknoloji
22.089,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 22089.46 Asus Expertbook I5-1135G7 16 GB 512 GB SSD 15.6 Windows 10 Home B1500CEAE-BQ4167 BT27Satıcı: BT TEKNOLOJİ
22.347,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 22347.43 Asus Expertbook I5-1135G7 16 GB 512 GB SSD 15.6 Windows 10 Home B1500CEAE-BQ4167 BT27Satıcı: Bt Teknoloji
22.537,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 22547.23 Asus Expertbook I5-1135G7 16 GB 512 GB SSD 15.6 Windows 10 Home B1500CEAE-BQ4167 BT27Satıcı: BT Teknoloji
22.919,40 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 22929.4