Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT TEKNOLOJİ
25.385,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 25385.71 Asus Expertbook B1500ceae-Bq4167 I5-1135G7 24 Gb 2 Tbssd 15.6 Win 11 Home B1500ceae-Bq4167 Bt98Satıcı: BT TEKNOLOJİ
25.385,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 25385.71 Asus Expertbook B1500CEAE-BQ4167 I5-1135G7 24 GB 2 TBSSD 15.6 Windows 11 Home B1500CEAE-BQ4167 BT98Satıcı: BT TEKNOLOJİ
25.672,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
3 25672.15 Asus Expertbook B1500CEAE-BQ4167 I5-1135G7 24 GB 2 TBSSD 15.6 Windows 11 Home B1500CEAE-BQ4167 BT86Satıcı: BT TEKNOLOJİ
25.672,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
4 25672.15 Asus Expertbook B1500CEAE-BQ4167 I5-1135G7 24 GB 2 TBSSD 15.6 Windows 11 Home B1500CEAE-BQ4167 BT86Satıcı: Bt Teknoloji
25.889,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 25899.96 Asus Expertbook B1500CEAE-BQ4167 I5-1135G7 24 GB 2 TBSSD 15.6 Windows 11 Home B1500CEAE-BQ4167 BT98Satıcı: Bt Teknoloji
25.889,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
6 25899.96 Asus Expertbook B1500CEAE-BQ4167 I5-1135G7 24 GB 2 Tbssd 15.6 Windows 11 Home B1500CEAE-BQ4167 BT98Satıcı: BT Teknoloji
26.035,65 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
7 26045.65 Asus Expertbook B1500CEAE-BQ4167 I5-1135G7 24 GB 2 Tbssd 15.6 Windows 11 Home B1500CEAE-BQ4167 BT86Satıcı: BT Teknoloji
26.035,65 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
8 26045.65 Asus ExperBook B1500CEAE i5 1135G7 24GB RAM 2TB SSD 15.6'' FHD W11HOME BQ4167 & PER4 ÇantaSatıcı: PER4MANCE
30.670,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
9 30670.81