Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Zitek Bilişim
23.878,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
1 23878.21 Asus Expertbook Intel Core İ5-1135G7 40Gb 1Tb Ssd 15.6"Fhd Windows 10 Pro B1500ceae-Bq4167044Satıcı: Notebook Store
26.202,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
2 26202.24 ASUS Expertbook Intel Core I5-1135g7 40gb 1tb Ssd 15.6"fhd Windows 10 Pro B1500ceae-bq4167044 B1500CEAE-BQ4167044Satıcı: notebookstore
26.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 26699.00 Asus Expertbook Intel Core I5-1135G7 40GB 1tb SSD 15.6"fhd Windows 10 Pro Taşınabilir Bilgisayar B1500CEAE-BQ4167044Satıcı: notebookstore
27.799,00 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 27809 Asus Expertbook Intel Core i5-1135G7 40GB 1TB SSD 15.6"FHD Windows 10 Pro B1500CEAE-BQ4167044Satıcı: notebookstore
27.886,00 TL + Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
5 27896 Asus Expertbook Intel Core i5-1135G7 40GB 1TB SSD 15.6"FHD Windows 10 Pro Taşınabilir Bilgisayar B1500CEAE-BQ4167044Satıcı: NotebookStore
30.145,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 30145.51