Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
24.861,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 24861.44 ASUS Expertbook Intel Core I5-1135g7 40gb 1tb Ssd 15.6"fhd Windows 11 Home B1500ceae-bq4167059 B1500CEAE-BQ4167059Satıcı: notebookstore
25.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
2 25699.00 Asus Expertbook Intel Core i5-1135G7 40GB 1TB SSD 15.6"FHD Windows 11 Home B1500CEAE-BQ4167059Satıcı: notebookstore
26.861,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 26871 Asus Expertbook İ5-1135G7 40 Gb 1 Tb Ssd 15.6'' Windows 11 Home B1500ceae-Bq4167048Satıcı: İntegrabilgisayar
27.082,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
4 27082.15 ASUS Expertbook I5-1135g7 40 Gb 1 Tb Ssd 15.6'' Windows 11 Home B1500ceae-bq4167048 B1500CEAE-BQ4167048Satıcı: İntegra Bilgisayar
28.358,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
5 28358.27 Asus ExpertBook B1500Ceae-Bq4167048 Intel Core i5 1135G7 15.6" 40 GB RAM 1 TB SSD Windows 11 Home LaptopSatıcı: İntegra Bilgisayar
28.358,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 28358.27 ASUS ExperBook B1500CEAE i5 1135G7 40GB RAM 1TB SSD 15.6'' FHD W11HOME BQ4167 & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
28.952,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 28952.21 Asus Expertbook I5-1135G7 40 GB 1 Tb SSD 15.6'' Windows 11 Home B1500CEAE-BQ4167048Satıcı: İntegra Bilgisayar
29.101,28 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
8 29111.28 Asus Experbook B1500ceae İ5 1135G7 40Gb Ram 1Tb Ssd 15.6'' Fhd W11home Bq4167 & Per4 CantaSatıcı: Per4mance
29.383,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
9 29383.94 Asus Expertbook Intel Core I5 1135G7 40GB 1tb SSD 15.6'' Fhd W11H Taşınabilir Bilgisayar B1500CEAE-BQ4167 & Per4 Çanta BQ4167P86Satıcı: Per4mance
29.659,04 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
10 29669.04 Asus ExperBook B1500CEAE i5 1135G7 40GB RAM 1TB SSD 15.6'' FHD W11HOME BQ4167 & PER4 ÇantaSatıcı: PER4MANCE
30.196,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
11 30206.3 ASUS EXPERTBOOK i5-1135G7 40 GB 1 TB SSD 15.6'' Windows 11 Home B1500CEAE-BQ4167048Satıcı: İntegra Bilgisayar
30.996,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 30996.25 Lenovo ThinkBook 15 G4 i5 1235U 40GB 1TB SSD MX550 2GB 15.6" FHD W11HOME 21DJ00GATXSatıcı: PER4MANCE
32.005,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
13 32015.27