Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: NotebookStore
23.227,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
1 23227.97 Asus Expertbook I5-1135G7 40Gb 256 Gb Ssd 15.6 Windows 10 Pro B1500ceae-Bq4167 Bt44Satıcı: BT TEKNOLOJİ
23.585,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
2 23585.24 Asus Expertbook I5-1135G7 40GB 256 GB SSD 15.6 Windows 10 Pro B1500CEAE-BQ4167 BT44Satıcı: BT Teknoloji
23.919,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
3 23919.31 Asus Expertbook I5-1135G7 40GB 256 GB SSD 15.6 Windows 10 Pro B1500CEAE-BQ4167 BT44Satıcı: BT TEKNOLOJİ
24.347,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 24347.49 Asus Expertbook I5-1135G7 40GB 256 GB SSD 15.6 Windows 10 Pro B1500CEAE-BQ4167 BT44Satıcı: Bt Teknoloji
24.554,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 24564.13 Asus Expertbook I5-1135G7 40GB 256 GB SSD 15.6 Windows 10 Pro B1500CEAE-BQ4167 BT44Satıcı: BT Teknoloji
24.692,24 TL + Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
6 24702.24