Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT TEKNOLOJİ
23.184,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 23184.49 Asus Expertbook B1500CEAE-BQ4167 I5-1135G7 40GB 256 GB SSD 15.6 Windows 11 Home B1500CEAE-BQ4167 BT84Satıcı: BT TEKNOLOJİ
23.933,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 23933.52 Asus Expertbook B1500CEAE-BQ4167 I5-1135G7 40GB 256 GB SSD 15.6 Windows 11 Home B1500CEAE-BQ4167 BT84Satıcı: Bt Teknoloji
24.136,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
3 24146.68 Asus ExpertBook B1500Ceae-Bq4167 Bt24 Intel Core i5-1135G7 15.6" 40 GB RAM 256 GB SSD W11 Home Taşınabilir BilgisayarSatıcı: NotebookStore
24.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 24199.00 Asus Expertbook B1500CEAE-BQ4167 I5-1135G7 40GB 256 GB SSD 15.6 Windows 11 Home B1500CEAE-BQ4167 BT84Satıcı: BT Teknoloji
24.272,41 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
5 24282.41 ASUS ExperBook B1500CEAE i5 1135G7 40GB RAM 256GB SSD 15.6'' FHD W11HOME BQ4167 & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
25.283,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 25283.32 Asus ExperBook B1500CEAE i5 1135G7 40GB RAM 256GB SSD 15.6'' FHD W11HOME BQ4167 & PER4 ÇantaSatıcı: PER4MANCE
25.820,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
7 25830.38 ASUS ExperBook B1500CEAE i5 1135G7 40GB RAM 256GB SSD 15.6'' FHD W11HOME BQ4167 & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
26.014,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
8 26014.00 Asus Expertbook Intel Core I5 1135G7 40GB 256GB SSD 15.6'' Fhd W11H Taşınabilir Bilgisayar B1500CEAE-BQ4167 & Per4 Çanta BQ4167P84Satıcı: Per4mance
26.445,55 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
9 26455.55 Asus Experbook B1500ceae İ5 1135G7 40Gb Ram 256Gb Ssd 15.6'' Fhd W11home Bq4167 & Per4 CantaSatıcı: Per4mance
26.847,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 26847.08