Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT TEKNOLOJİ
23.585,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 23585.24 Asus Expertbook I5-1135G7 40GB 256 GB SSD 15.6 Windows 11 Pro B1500CEAE-BQ4167 BT64Satıcı: BT Teknoloji
23.919,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
2 23919.31 Asus Expertbook I5-1135G7 40GB 256 GB SSD 15.6 Windows 11 Pro B1500CEAE-BQ4167 BT64Satıcı: BT TEKNOLOJİ
24.347,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 24347.49 Asus Expertbook I5-1135G7 40GB 256 GB SSD 15.6 Windows 11 Pro B1500CEAE-BQ4167 BT64Satıcı: Bt Teknoloji
24.554,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 24564.13 Asus Expertbook I5-1135G7 40GB 256 GB SSD 15.6 Windows 11 Pro B1500CEAE-BQ4167 BT64Satıcı: BT Teknoloji
24.692,24 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 24702.24 ASUS ExperBook B1500CEAE i5 1135G7 40GB RAM 256GB SSD 15.6'' FHD W11PRO BQ4167 & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
25.617,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 25617.47 Asus ExperBook B1500CEAE i5 1135G7 40GB RAM 256GB SSD 15.6'' FHD W11PRO BQ4167 & PER4 ÇantaSatıcı: PER4MANCE
26.161,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 26161.62 ASUS ExperBook B1500CEAE i5 1135G7 40GB RAM 256GB SSD 15.6'' FHD W11PRO BQ4167 & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
26.240,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 26240.00 Asus Expertbook Intel Core I5 1135G7 40GB 256GB SSD 15.6'' Fhd W11P Taşınabilir Bilgisayar B1500CEAE-BQ4167 & Per4 Çanta BQ4167P109Satıcı: Per4mance
26.746,82 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
9 26756.82 Asus Experbook B1500ceae İ5 1135G7 40Gb Ram 256Gb Ssd 15.6'' Fhd W11pro Bq4167 & Per4 CantaSatıcı: Per4mance
28.728,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 28728.69