Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT TEKNOLOJİ
22.503,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
1 22503.22 Asus Expertbook I5-1135G7 40GB 512 GB SSD 15.6 FreeDos B1500CEAE-BQ4167 BT9Satıcı: BT Teknoloji
22.821,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 22821.40 Asus Expertbook I5-1135G7 40GB 512 GB SSD 15.6 FreeDos B1500CEAE-BQ4167 BT9Satıcı: BT TEKNOLOJİ
23.229,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 23229.79 Asus Expertbook I5-1135G7 40GB 512 GB SSD 15.6 Freedos B1500CEAE-BQ4167 Bt9Satıcı: Bt Teknoloji
23.427,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 23437.02 Asus Expertbook I5-1135G7 40GB 512 GB SSD 15.6 Freedos B1500CEAE-BQ4167 Bt9Satıcı: BT Teknoloji
23.558,73 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 23568.73 Asus Expertbook Intel Core I5 1135G7 40GB 512GB SSD 15.6'' Fhd Fdos Taşınabilir Bilgisayar B1500CEAE-BQ4167 & Per4 Çanta BQ4167P60Satıcı: Per4mance
26.762,45 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 26772.45