Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
22.605,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 22605.90 ASUS Expertbook Intel Core I5-1135g7 12 Gb 256gb Ssd 15.6"fhd Windows 10 Pro B1500ceae-bq4167031 B1500CEAE-BQ4167031Satıcı: notebookstore
23.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 23499.00 Asus Expertbook İ5-1135G7 24 Gb 256 Gb Ssd 15.6'' Windows 11 Pro B1500ceae-Bq4167031Satıcı: İntegrabilgisayar
24.164,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
3 24164.50 Asus Expertbook Intel Core İ5-1135G7 12 Gb 256Gb Ssd 15.6"Fhd Windows 10 Pro B1500ceae-Bq4167031Satıcı: Notebook Store
24.209,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
4 24209.03 Asus Expertbook Intel Core I5-1135G7 12 GB 256GB SSD 15.6"fhd Windows 10 Pro Taşınabilir Bilgisayar B1500CEAE-BQ4167031Satıcı: notebookstore
24.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 24609 Asus Expertbook Intel Core i5-1135G7 12 GB 256GB SSD 15.6"FHD Windows 10 Pro B1500CEAE-BQ4167031Satıcı: notebookstore
24.605,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 24615 ASUS Expertbook I5-1135g7 24 Gb 256 Gb Ssd 15.6'' Windows 11 Pro B1500ceae-bq4167031 B1500CEAE-BQ4167031Satıcı: İntegra Bilgisayar
25.171,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 25171.35 Asus Expertbook Intel Core i5-1135G7 12 GB 256GB SSD 15.6"FHD Windows 10 Pro Taşınabilir Bilgisayar B1500CEAE-BQ4167031Satıcı: NotebookStore
26.598,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
8 26598.99 ASUS EXPERTBOOK i5-1135G7 24 GB 256 GB SSD 15.6'' Windows 11 Pro B1500CEAE-BQ4167031Satıcı: İntegra Bilgisayar
26.962,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
9 26962.62