Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ExpertBook B1 Intel Core 5 120U 16GB 512GB SSD 15.6" Freedos Notebook B1503CVA-C58G512B4D 001 Satıcı: notebookstore
31.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 31290.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C58G512B4D001 Core 5 120U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
37.214,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
2 37214.60
Asus Expertbook B1 Intel Core 5 120U 16GB 512GB SSD 15.6" Fhd Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C58G512B4D 001 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: notebookstore
39.590,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
3 39590.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 5 120U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C58G512B4D 001 Satıcı: NotebookStore
39.590,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
4 39590.00
Asus Expertbook B1 Core 5 120U 16Gb 512Gb Ssd 15.6 Inç Fdos B1503Cva-C58G512B4D 001 Dizüstü Bilgisayar Gri Satıcı: NotebookStore
39.590,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
5 39590.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK