Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ExpertBook B1 Intel Core 5 120U 24GB 512GB SSD 15.6" Freedos Notebook B1503CVA-C58G512B4D 002 Satıcı: notebookstore
33.090,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 33090.00
ASUS ExpertBook B1 Intel Core 5 120U 24GB 512GB SSD 15.6" Freedos Notebook B1503CVA-C58G512B4D 002 Satıcı: notebookstore
37.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 37149.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C58G512B4D002 Core 5 120U 24 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
39.282,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 39282.60
Asus ExpertBook B1 Intel Core 5 120U 24GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C58G512B4D 002 Satıcı: Notebookstore
41.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
4 41800
Asus Expertbook B1 Intel Core 5 120U 24GB 512GB SSD 15.6" Fhd Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C58G512B4D 002 - 512 GB - 24 GB
Satıcı: notebookstore
41.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 41790.00
Asus Expertbook B1 Intel Core 5 120U 24Gb 512Gb Ssd 15.6 Inç Freedos Notebook B1503Cva-C58G512B4D 002 Gri Satıcı: NotebookStore
41.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 41790.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 5 120U 24GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C58G512B4D 002 Satıcı: NotebookStore
41.790,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
7 41790.01
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK