Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ExpertBook B1 Intel Core 5 120U 40GB 512GB SSD 15.6" Freedos Notebook B1503CVA-C58G512B4D 004 Satıcı: notebookstore
42.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 42290.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C58G512B4D004 Core 5 120U 40 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
50.374,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
2 50374.60
Asus ExpertBook B1 Intel Core 5 120U 40GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C58G512B4D 004 Satıcı: Notebookstore
53.590,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
3 53600
Asus Expertbook B1 Intel Core 5 120U 40GB 512GB SSD 15.6" Fhd Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C58G512B4D 004 - 512 GB - 40 GB
Satıcı: notebookstore
53.590,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 53590.00
Asus Expertbook B1 Intel Core 5 120U 40Gb 512Gb Ssd 15.6 Inç Freedos Notebook B1503Cva-C58G512B4D 004 Gri Satıcı: NotebookStore
53.590,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 53590.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 5 120U 40GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C58G512B4D 004 Satıcı: NotebookStore
53.590,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
6 53590.01
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK