Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ExpertBook B1 Intel Core 5 120U 16GB 1TB SSD 15.6" Freedos Notebook B1503CVA-C58G512B4D 005 Satıcı: notebookstore
36.090,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 36090.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C58G512B4D005 Core 5 120U 16 GB 1 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
42.854,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
2 42854.60
Asus ExpertBook B1 Intel Core 5 120U 16GB 1TB SSD 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C58G512B4D 005 Satıcı: Notebookstore
45.590,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 sn önce
3 45600
Asus Expertbook B1 Intel Core 5 120U 16GB 1tb SSD 15.6" Fhd Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C58G512B4D 005 - 1 TB - 16 GB
Satıcı: notebookstore
45.590,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 45590.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 5 120U 16GB 1TB SSD 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C58G512B4D 005 Satıcı: NotebookStore
45.590,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 45590.00
Asus Expertbook B1 Core 5 120U 16Gb 1Tb Ssd 15.6 Inç Fdos B1503Cva-C58G512B4D 005 Dizüstü Bilgisayar Gri Satıcı: NotebookStore
45.590,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 45590.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK