Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ExpertBook B1 Intel Core 5 120U 32GB 1TB SSD 15.6" Freedos Notebook B1503CVA-C58G512B4D 007 Satıcı: notebookstore
45.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 45290.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C58G512B4D007 Core 5 120U 32 GB 1 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
53.946,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 53946.60
Asus ExpertBook B1 Intel Core 5 120U 32GB 1TB SSD 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C58G512B4D 007 Satıcı: Notebookstore
57.390,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
3 57400
Asus Expertbook B1 Intel Core 5 120U 32GB 1tb SSD 15.6" Fhd Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C58G512B4D 007 - 1 TB - 32 GB
Satıcı: notebookstore
57.390,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 57390.00
Asus Expertbook B1 Intel Core 5 120U 32Gb 1Tb Ssd 15.6 Inç Freedos Notebook B1503Cva-C58G512B4D 007 Gri Satıcı: NotebookStore
57.390,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 57390.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 5 120U 32GB 1TB SSD 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C58G512B4D 007 Satıcı: NotebookStore
57.390,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 57390.01
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK