Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ExpertBook B1 Intel Core 5 120U 40GB 1TB SSD 15.6" Freedos Notebook B1503CVA-C58G512B4D 008 Satıcı: notebookstore
47.090,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 47090.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C58G512B4D008 Core 5 120U 40 GB 1 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
56.108,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 56108.60
Asus ExpertBook B1 Intel Core 5 120U 40GB 1TB SSD 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C58G512B4D 008 Satıcı: Notebookstore
59.690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
3 59700
Asus Expertbook B1 Intel Core 5 120U 40GB 1tb SSD 15.6" Fhd Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C58G512B4D 008 - 1 TB - 40 GB
Satıcı: notebookstore
59.690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 59690.00
Asus Expertbook B1 Core 5 120U 40Gb 1Tb Ssd 15.6 Inç Fdos B1503Cva-C58G512B4D 008 Dizüstü Bilgisayar Gri Satıcı: NotebookStore
59.690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 59690.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 5 120U 40GB 1TB SSD 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C58G512B4D 008 Satıcı: NotebookStore
59.690,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
6 59690.01
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK