Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ExpertBook B1 Intel Core 5 120U 16GB 512GB SSD 15.6" W11P Notebook B1503CVA-C58G512B4D 012 Satıcı: notebookstore
33.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 33490.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C58G512B4D012 Core 5 120U 16 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
40.222,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 40222.60
Asus ExpertBook B1 Intel Core 5 120U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C58G512B4D 012 Satıcı: Notebookstore
42.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
3 42800
Asus Expertbook B1 Intel Core 5 120U 16GB 512GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C58G512B4D 012 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: notebookstore
42.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
4 42790.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 5 120U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C58G512B4D 012 Satıcı: NotebookStore
42.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 42790.00
Asus Expertbook B1 Intel Core 5 120U 16Gb 512Gb Ssd 15.6 Inç W11P Notebook B1503Cva-C58G512B4D 012 Gri Satıcı: NotebookStore
42.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 42790.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK