Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ExpertBook B1 Intel Core 5 120U 40GB 1TB SSD 15.6" W11P Notebook B1503CVA-C58G512B4D 019 Satıcı: notebookstore
49.690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
1 49690.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C58G512B4D019 Core 5 120U 40 GB 1 TB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
59.116,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 59116.60
Asus ExpertBook B1 Intel Core 5 120U 40GB 1TB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C58G512B4D 019 Satıcı: Notebookstore
62.890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 62900
Asus Expertbook B1 Intel Core 5 120U 40GB 1tb SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C58G512B4D 019 - 1 TB - 40 GB
Satıcı: notebookstore
62.890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 62890.00
Asus Expertbook B1 Core 5 120U 40Gb 1Tb Ssd 15.6 Inç W11P B1503Cva-C58G512B4D 019 Dizüstü Bilgisayar Gri Satıcı: NotebookStore
62.890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 62890.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 5 120U 40GB 1TB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C58G512B4D 019 Satıcı: NotebookStore
62.890,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 62890.01
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK