Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 16GB 512GB SSD 15.6" Freedos Notebook B1503CVA-C78G512B4D 001 Satıcı: notebookstore
38.190,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 38190.00
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 16GB 512GB SSD 15.6" Fhd Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 001 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: notebookstore
40.614,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 40614.58
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D001 i7-150U 8 GB 1 TB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
41.363,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 41363.76
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D001 Core7 150U 8GB 1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
41.972,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 41972.18
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 16GB 512GB SSD 15.6" Fhd Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 001 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
41.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 41999.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 16GB 512GB SSD 15.6" Freedos Notebook B1503CVA-C78G512B4D 001 Satıcı: Sner Teknoloji
41.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
6 41999.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D001 Core 7 150U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
44.076,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 44076.60
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 001 Satıcı: Notebookstore
46.890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
8 46900
Asus Expertbook B1 Core 7 150U 16Gb 512Gb Ssd 15.6 Inç Fdos B1503Cva-C78G512B4D 001 Dizüstü Bilgisayar Gri Satıcı: NotebookStore
46.890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
9 46890.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 001 Satıcı: NotebookStore
46.890,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
10 46890.01
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK