Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 40GB 512GB SSD 15.6" Fhd Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 004 - 512 GB - 40 GB
Satıcı: notebookstore
48.443,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 48443.30
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 40GB 512GB SSD 15.6" Freedos Notebook B1503CVA-C78G512B4D 004 Satıcı: notebookstore
49.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 49290.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D004 i7-150U 16 GB 2 TB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
51.472,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 51472.52
Asus Expertbook B1 B1503cva-C78g512b4d004 Core7 150U 16Gb 2Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
51.559,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 51559.80
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D004 Core7 150U 16GB 2TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
52.771,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 52771.64
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D004 Core7 150U 16GB 2TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
54.389,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
6 54399
Asus Expertbook B1 B1503CVA-C78G512B4D004 Core7 150U 16GB 2tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 16 GB
Satıcı: teknoraks
54.735,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
7 54735.00
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 40Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Freedos Laptop, Notebook B1503cva-C78g512b4d 004
Satıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ
55.962,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
8 55962.10
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D004 Core 7 150U 40 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
56.860,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
9 56860.60
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 40GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 004 Satıcı: Notebookstore
60.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
10 60500
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 40Gb 512Gb Ssd 15.6 Inç Freedos Notebook B1503Cva-C78G512B4D 004 Gri Satıcı: NotebookStore
60.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
11 60490.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 40GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 004 Satıcı: NotebookStore
60.490,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
12 60490.01
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK