Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 16GB 1TB SSD 15.6" Freedos Notebook B1503CVA-C78G512B4D 005 Satıcı: notebookstore
42.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
1 42990.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D005 Core 7 150U 16 GB 1 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
49.528,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 49528.60
Expertbook B1 Intel Core 7 150U 16Gb 1Tb Ssd 15.6" Fhd Freedos Laptop, Notebook B1503cva-C78g512b4d 005
Satıcı: Ensarbilişim
52.524,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
3 52524.10
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 16GB 1TB SSD 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 005 Satıcı: Notebookstore
52.690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 52700
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 16GB 1tb SSD 15.6" Fhd Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 005 - 1 TB - 16 GB
Satıcı: notebookstore
52.690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 52690.00
Asus Expertbook B1 Core 7 150U 16Gb 1Tb Ssd 15.6 Inç Fdos B1503Cva-C78G512B4D 005 Dizüstü Bilgisayar Gri Satıcı: NotebookStore
52.690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 52690.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 16GB 1TB SSD 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 005 Satıcı: NotebookStore
52.690,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
7 52690.01
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D005 i7-150U 32 GB 512 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
54.482,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
8 54482.40
Asus Expertbook B1 B1503cva-C78g512b4d005 Core7 150U 32Gb 512Ssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
54.500,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
9 54500.90
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 16GB 1tb SSD 15.6" Fhd Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 005 - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
54.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
10 54999.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 16GB 1TB SSD 15.6" Freedos Notebook B1503CVA-C78G512B4D 005 Satıcı: Sner Teknoloji
54.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
11 54999.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D005 Core7 150U 32GB 512SSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
55.815,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
12 55815.48
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D005 Core7 150U 32GB 512SSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
57.525,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
13 57535
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK