Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 32GB 2TB SSD 15.6" Freedos Notebook B1503CVA-C78G512B4D 010 Satıcı: notebookstore
54.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
1 54790.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D010 Core 7 150U 32 GB 2 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
63.252,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 63252.60
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 32GB 2TB SSD 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 010 Satıcı: Notebookstore
67.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
3 67300
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 32GB 2tb SSD 15.6" Fhd Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 010 - 2 TB - 32 GB
Satıcı: notebookstore
67.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 67290.00
Asus Expertbook B1 Core 7 150U 32Gb 2Tb Ssd 15.6 Inç Fdos B1503Cva-C78G512B4D 010 Dizüstü Bilgisayar Gri Satıcı: NotebookStore
67.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
5 67290.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 32GB 2TB SSD 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 010 Satıcı: NotebookStore
67.331,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
6 67331.58
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D010 i7-150U 64 GB 2 TB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
82.722,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
7 82722.82
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D010 Core7 150U 64GB 2TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
85.714,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
8 85714.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D010 Core7 150U 64GB 2TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
87.317,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
9 87327
Asus Expertbook B1 B1503CVA-C78G512B4D010 Core7 150U 64GB 2tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 64 GB
Satıcı: teknoraks
87.940,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
10 87940.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK