Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 8GB 512GB SSD 15.6" W11P Notebook B1503CVA-C78G512B4D 015 Satıcı: notebookstore
33.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 33290.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D015 Core 7 150U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
38.248,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 38248.60
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 8gb 512GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 015 - 512 GB - 8 GB
Satıcı: notebookstore
40.690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
3 40690.00
Asus Expertbook B1 Core 7 150U 8Gb 512Gb Ssd 15.6 Inç W11P B1503Cva-C78G512B4D 015 Dizüstü Bilgisayar Gri Satıcı: NotebookStore
40.690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 40690.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 015 Satıcı: NotebookStore
40.690,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
5 40690.01
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 8gb 512GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 015 - 512 GB - 8 GB
Satıcı: Arel Bilişim
41.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
6 41999.00
Asus Expertbook B1 B1503cva-C78g512b4d015 Core7 150U 32Gb 1Tbssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
58.770,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 58770.20
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D015 i7-150U 32 GB 1 TB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
59.126,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
8 59126.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D015 Core7 150U 32GB 1TBSSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
60.615,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
9 60615.14
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D015 Core7 150U 32GB 1TBSSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
62.425,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
10 62435
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK