Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 16GB 512GB SSD 15.6" W11P Notebook B1503CVA-C78G512B4D 016 Satıcı: notebookstore
40.690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
1 40690.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D016 Core 7 150U 16 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: ETDBilgisayar
42.299,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 42299.06
Expertbook B1 Intel Core 7 150U 16Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503cva-C78g512b4d 016
Satıcı: Ensarbilişim
46.794,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 46794.10
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D016 Core 7 150U 16 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
46.990,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 46990.60
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 16GB 512GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 016 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: notebookstore
47.412,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 47412.37
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 016 Satıcı: Sner Teknoloji
48.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
6 49009
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 16GB 512GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 016 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
48.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
7 48999.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 16GB 512GB SSD 15.6" W11P Notebook B1503CVA-C78G512B4D 016 Satıcı: Sner Teknoloji
48.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
8 48999.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 016 Satıcı: NotebookStore
49.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
9 49990.00
Asus Expertbook B1 Core 7 150U 16Gb 512Gb Ssd 15.6 Inç W11P B1503Cva-C78G512B4D 016 Dizüstü Bilgisayar Gri Satıcı: NotebookStore
49.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
10 49990.00
Asus Expertbook B1 B1503cva-C78g512b4d016 Core7 150U 64Gb 1Tbssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
77.319,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
11 77319.80
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D016 Core7 150U 64GB 1TBSSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
79.665,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
12 79665.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D016 Core7 150U 64GB 1TBSSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
81.437,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
13 81447
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK