Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 32GB 512GB SSD 15.6" W11P Notebook B1503CVA-C78G512B4D 018 Satıcı: notebookstore
49.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 49990.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D018 Core 7 150U 32 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
57.706,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 57706.60
Expertbook B1 Intel Core 7 150U 32Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503cva-C78g512b4d 018
Satıcı: Ensarbilişim
61.119,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 61119.10
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 32GB 512GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 018 Satıcı: Notebookstore
61.390,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 61400
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 32GB 512GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 018 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: notebookstore
61.390,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 61390.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 32GB 512GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 018 Satıcı: NotebookStore
61.390,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
6 61390.00
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 32Gb 512Gb Ssd 15.6 Inç W11P Notebook B1503Cva-C78G512B4D 018 Gri Satıcı: NotebookStore
61.390,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
7 61390.00
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 32GB 512GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 018 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
63.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
8 63999.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 32GB 512GB SSD 15.6" W11P Notebook B1503CVA-C78G512B4D 018 Satıcı: Sner Teknoloji
63.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
9 63999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK