Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 16GB 1tb SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 020 - 1 TB - 16 GB
Satıcı: notebookstore
45.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 45990.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 16GB 1TB SSD 15.6" W11P Notebook B1503CVA-C78G512B4D 020 Satıcı: notebookstore
49.289,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 49289.99
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D020 Core 7 150U 16 GB 1 TB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
49.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 49290.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 16GB 1TB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 020 Satıcı: NotebookStore
49.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 49290.00
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 16Gb 1Tb Ssd 15.6 Inç W11P Notebook B1503Cva-C78G512B4D 020 Gri Satıcı: NotebookStore
49.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 49290.00
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 16GB 1tb SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 020 - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
52.810,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 52810.50
Expertbook B1 Intel Core 7 150U 16Gb 1Tb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503cva-C78g512b4d 020
Satıcı: Ensarbilişim
53.088,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 53088.50
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 16GB 1TB SSD 15.6" W11P Notebook B1503CVA-C78G512B4D 020 Satıcı: Sner Teknoloji
55.590,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
8 55590.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK