Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 32GB 1TB SSD 15.6" W11P Notebook B1503CVA-C78G512B4D 022 Satıcı: notebookstore
54.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
1 54790.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D022 Core 7 150U 32 GB 1 TB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: ETDBilgisayar
56.399,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 56399.06
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D022 Core 7 150U 32 GB 1 TB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
63.252,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 63252.60
Expertbook B1 Intel Core 7 150U 32Gb 1Tb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503cva-C78g512b4d 022
Satıcı: Ensarbilişim
65.894,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 65894.10
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 32GB 1tb SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 022 - 1 TB - 32 GB
Satıcı: notebookstore
67.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 67290.00
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 32Gb 1Tb Ssd 15.6 Inç W11P Notebook B1503Cva-C78G512B4D 022 Gri Satıcı: NotebookStore
67.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 67290.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 32GB 1TB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 022 Satıcı: NotebookStore
67.331,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
7 67331.58
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 32GB 1tb SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 022 - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
68.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
8 68999.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 32GB 1TB SSD 15.6" W11P Notebook B1503CVA-C78G512B4D 022 Satıcı: Sner Teknoloji
68.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
9 68999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK