Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 64GB 1TB SSD 15.6" W11P Notebook B1503CVA-C78G512B4D 024 Satıcı: notebookstore
73.390,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 73390.00
Expertbook B1 Intel Core 7 150U 64Gb 1Tb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503cva-C78g512b4d 024
Satıcı: Ensarbilişim
84.039,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
2 84039.10
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D024 Core 7 150U 64 GB 1 TB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
84.684,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
3 84684.60
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 64GB 1TB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 024 Satıcı: Sner Teknoloji
87.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 88009
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 64GB 1tb SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 024 - 1 TB - 64 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
87.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 87999.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 64GB 1TB SSD 15.6" W11P Notebook B1503CVA-C78G512B4D 024 Satıcı: Sner Teknoloji
87.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
6 87999.00
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 64GB 1tb SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 024 - 1 TB - 64 GB
Satıcı: notebookstore
90.090,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
7 90090.00
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 64Gb 1Tb Ssd 15.6 Inç W11P Notebook B1503Cva-C78G512B4D 024 Gri Satıcı: NotebookStore
90.090,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
8 90090.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 64GB 1TB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 024 Satıcı: NotebookStore
91.331,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
9 91331.58
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK