Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 32GB 2TB SSD 15.6" W11P Notebook B1503CVA-C78G512B4D 025 Satıcı: notebookstore
57.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 57290.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D025 Core 7 150U 32 GB 2 TB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
66.072,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 66072.60
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 32GB 2TB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 025 Satıcı: Notebookstore
70.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
3 70300
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 32GB 2tb SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 025 - 2 TB - 32 GB
Satıcı: notebookstore
70.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 70290.00
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 32Gb 2Tb Ssd 15.6 Inç W11P Notebook B1503Cva-C78G512B4D 025 Gri Satıcı: NotebookStore
70.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 70290.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 32GB 2TB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 025 Satıcı: NotebookStore
70.489,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
6 70489.47
Expertbook B1 Intel Core 7 150U 32Gb 2Tb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503cva-C78g512b4d 025
Satıcı: Ensarbilişim
71.624,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
7 71624.10
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 32GB 2tb SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 025 - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
74.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
8 74999.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 32GB 2TB SSD 15.6" W11P Notebook B1503CVA-C78G512B4D 025 Satıcı: Sner Teknoloji
74.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
9 74999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK