Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 64GB 4TB SSD 15.6" W11P Notebook B1503CVA-C78G512B4D 029 Satıcı: notebookstore
87.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
1 87790.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D029 Core 7 150U 64 GB 4 TB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
101.228,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 101228.60
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 64GB 4TB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 029 Satıcı: Notebookstore
107.690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
3 107700
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 64GB 4tb SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 029 - 4 TB - 64 GB
Satıcı: notebookstore
107.690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
4 107690.00
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 64Gb 4Tb Ssd 15.6 Inç W11P Notebook B1503Cva-C78G512B4D 029 Gri Satıcı: NotebookStore
107.690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
5 107690.00
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 64GB 4TB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D 029 Satıcı: NotebookStore
109.857,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 109857.89
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK