Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D Laptop Fiyatları

ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D Core 7-150U 8GB 512GB SSD O/B Intel UHD 15.6" DOS Gri Notebook

Satıcı: notebookstore

30.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 30590.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D i7-150U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: sartebilisim

31.960,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 31960.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D i7-150U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: ayazteknoloji

32.758,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

3 32758.06
ASUS ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 8GB 512GB SSD 15.6" Freedos Notebook B1503CVA-C78G512B4D

Satıcı: notebookstore

32.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 32990.00
Asus Expertbook B1 B1503cva-C78g512b4d Core 7-150U 8Gb 512Gb Ssd O/B Intel Uhd 15.6" Dos

Satıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ

33.424,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 33424.10
ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D Core 7-150U 8GB 512GB SSD O/B Intel UHD 15.6" DOS Gri Notebook

Satıcı: Sarte Bilişim

33.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 33500.00
Asus Expertbook B1 B1503CVA-C78G512B4D Core7 150U 8gb 512SSD 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 8 GB

Satıcı: sarte bilişim

33.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 33990.00
Asus Expertbook B1 B1503CVA-C78G512B4D Core7 150U 8gb 512SSD 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 8 GB

Satıcı: AyazTeknoloji

35.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 35749.00
Asus Expertbook B1 B1503cva-C78g512b4d Core 7-150U 8Gb 512Gb Ssd O/B Intel Uhd 15.6" Dos Gri Notebook

Satıcı: Netsiparis

37.137,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 37137.30
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D

Satıcı: Notebookstore

37.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 37600
Asus ExpertBook B1 Intel Core 7 150U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook B1503CVA-C78G512B4D

Satıcı: NotebookStore

37.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 37590.00
Asus Expertbook B1 Intel Core 7 150U 8Gb 512Gb Ssd 15.6 Inç Freedos Notebook B1503Cva-C78G512B4D Gri

Satıcı: NotebookStore

37.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 37590.00
ASUS 15.6 CORE 7 150U-8GB DDR5 RAM-512GB M2 NVME-O/B UHD FDOS/B1503CVA-C78G512B4D

Satıcı: onlinealisverisyap

37.821,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 37821.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D Core7 150U 8GB 512SSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

38.123,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

14 38123.19

Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D Laptop Fiyat Geçmişi

Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D Laptop Temel Özellikleri

Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.5 mm
• Derinlik 232.2 mm
• Kalınlık 19.9 mm
• Ağırlık 1.64 kg
• Renk Koyu Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core 7
• İşlemci Modeli Intel Core 7 150U
• İşlemci Temel Frekans 4.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.40 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.20 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• HDMI Özellikleri 4K @ 30Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Dirac Audio Güvenilir Platform Modülü (TPM)
• Pil Gücü 42.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD 810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.3 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Display Port 1.4 Intel Quick Sync Video OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.