Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D002 i7-150U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
41.271,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 41271.64
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D002 Core7 150U 16GB 512SSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
42.255,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
2 42255.68
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D002 Core7 150U 16GB 512SSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
43.511,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
3 43521
Asus Expertbook B1 B1503CVA-C78G512B4D002 Core7 150U 16GB 512SSD 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: teknoraks
43.827,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 43827.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D002 i7-150U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: azomik
44.900,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 44900.12
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK