Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D008 Core 7 150U 40 GB 1 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
62.312,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 62312.60
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D008 i7-150U 64 GB 1 TB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
76.888,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 76888.24
Asus Expertbook B1 B1503cva-C78g512b4d008 Core7 150U 64Gb 1Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
77.045,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 77045.80
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D008 Core7 150U 64GB 1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
79.368,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 79368.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D008 Core7 150U 64GB 1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
81.241,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
5 81251
Asus Expertbook B1 B1503CVA-C78G512B4D008 Core7 150U 64GB 1tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1024 GB - 64 GB
Satıcı: teknoraks
81.719,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
6 81719.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK