Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D009 i7-150U 16 GB 512 GB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
40.655,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 40655.94
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D009 Core7 150U 16GB 512SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
41.815,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 41815.31
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D009 Core7 150U 16GB 512SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
43.255,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 43265
Asus Expertbook B1 B1503CVA-C78G512B4D009 Core7 150U 16GB 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: teknoraks
43.724,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 43724.00
Asus Expertbook B1 B1503CVA-C78G512B4D009 Core7 150U 16GB 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Arel Bilişim
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 46999.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D009 Core 7 150U 64 GB 1 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
81.770,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 81770.60
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK