Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Expertbook B1 B1503cva-C78g512b4d011 Core7 150U 8Gb 512Ssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
36.901,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 36901.30
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D011 i7-150U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
37.173,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 37173.24
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D011 Core7 150U 8GB 512SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
38.351,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 38351.88
Asus Expertbook B1 B1503CVA-C78G512B4D011 Core7 150U 8gb 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 8 GB
Satıcı: Arel Bilişim
38.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 38900.00
Asus Expertbook B1 B1503CVA-C78G512B4D011 Core7 150U 8gb 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 8 GB
Satıcı: TekDesa
38.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 38900.00
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D011 Core7 150U 8GB 512SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
39.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
6 39209
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-C78G512B4D011 Core 7 150U 40 GB 2 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
65.226,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
7 65226.60
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK