Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Asus Expertbook B1503CVA-I716G512B1D Intel Core I7-1355U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: TEKNOFS | 1 yorum
39.493,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 39493.87
Asus ExpertBook B1503CVA-I716G512B1D i7-1355U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknofs
39.479,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 39479.06
Asus Nb // Expertbook B1 B1503CVA-I716G512B1D I7-1355U 16GB 512SSD O/b 15.6 Dos
Satıcı: TEKNOFS
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 39999.00
ASUS B1503CVA Intel I7 1355U 16GB 512GB SSD 15.6" Fhd Win 11 Home B1503CVA-I716G512B1D Satıcı: OS Bilişim
41.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 41999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK