Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Expertbook B1 Core 7-150U B1503CVA-IS78020-ATL1 16 GB 1 TB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: AtlantisDogu
44.104,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 44104.80
Asus Expertbook B1 Core 7-150U B1503cva-Is78020 Atl1 16Gb Ram 1Tb Ssd 15.6" Win11pro Notebook
Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar
44.339,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 44339.40
Asus Expertbook B1 Core 7-150U B1503CVA-IS78020 ATL1 16GB Ram 1Tb Ssd 15.6" Win11Pro Notebook Satıcı: Atlantis
44.574,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 44574.00
Asus Expertbook B1 Core 7-150U B1503CVA-IS78020 Atl1 16GB Ram 1tb SSD 15.6" WIN11PRO Notebook - 1 TB - 16 GB
Satıcı: by-pro
46.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 46699.00
Asus Expertbook B1 Core 7-150U B1503CVA-IS78020 ATL1 16GB Ram 1Tb Ssd 15.6" Win11Pro Notebook Satıcı: AtlantisDoğu
46.920,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
5 46930
Asus Expertbook B1 Core 7-150U B1503CVA-IS78020 Atl1 16GB Ram 1tb SSD 15.6" WIN11PRO Notebook - 1 TB - 16 GB
Satıcı: atlantis
49.220,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 49220.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK