Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Expertbook B1503CVA Intel C7-150U 16gb Ram 512GB SSD 15.6" Fhd Ekran W11P Laptop W (B1503CVA-PS78085) Satıcı: atesavm
39.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 39900.00
Asus Expertbook B1503CVA Intel C7-150U 16gb Ram 512GB SSD 15.6" Fhd Ekran FreeDos Laptop A16 (B1503CVA-PS78085) Satıcı: atesavm
39.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 39900.00
Asus Expertbook B1 B1503cva-Ps78085 Intel Core7 150U 8Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Ubuntu B1503cva-Ps78085
Satıcı: Netsiparis
41.902,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 41902.50
Asus Expertbook B1503CVA Intel C7-150U 16GB Ram 512GB SSD 15.6" Fhd Ekran W11P Laptop W (B1503CVA-PS78085) - 512 GB - 8 GB
Satıcı: atesavm
42.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 42800.00
Asus Expertbook B1503CVA Intel C7-150U 16GB Ram 512GB SSD 15.6" Fhd Ekran Freedos Laptop A16 (B1503CVA-PS78085) - 512 GB - 16 GB
Satıcı: atesavm
42.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 42800.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK