Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-S74634X i5-1334U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arezteknoloji
24.917,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 24917.10
Asus Expertbook B1503CVA-S74634X I5-1334U 8gb 512SSD W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 8 GB
Satıcı: Kraft Online | 1 yorum
26.002,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 26002.24
Asus ExpertBook B1 B1503CVA-S74634X i5-1334U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: by-pro
26.319,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 26319.06
Asus Expertbook B1503CVA-S74634X I5-1334U 8gb 512SSD W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 8 GB
Satıcı: OKYANUS MALATYA | 1 yorum
30.591,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 30591.04
ASUS 15.6" Fhd, Intel® Core™ İ5-1334u Processor 1.3 Ghz (12mb Cache, Up To 4.6 Ghz, 10 Cores, 12 Threads) Satıcı: istanbulArena
31.349,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 31349.99
ASUS B1503CVA-S74634X I5-1334U 8GB 512SSD W11P Satıcı: Kraft Online
58.920,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 58920.62
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK